Contactadressen Rode Kruis afdeling Nijmegen

Adres

Rode Kruis Afdeling Nijmegen e.o.
Gelderselaan 14
6523 LJ Nijmegen
Rabobank: NL64RABO 0152 7981 53

Wij werken uitsluitend met vrijwilligers. Daarom is de afdeling niet direct telefonisch benaderbaar, maar uitsluitend per e-mail.

Bestuur

Bestuur@rodekruisnijmegen.nl

PR en Communicatie / Pers

Communicatie@rodekruisnijmegen.nl

Informatie aanvragen hulpverlening

Hulpverleningen@rodekruisnijmegen.nl

Informatie over opleidingen

Opleidingen@rodekruisnijmegen.nl

Informatie over vrijwilligerswerk

Vrijwilligerswerk@rodekruisnijmegen.nl

Contactcirkel

Telefooncirkel@rodekruisnijmegen.nl

Sponsoring / Donaties

Bestuur@rodekruisnijmegen.nl