Contactadressen Rode Kruis afdeling Nijmegen

Adres

Rode Kruis Afdeling Nijmegen e.o.
Gelderselaan 14
6523 LJ Nijmegen
Telefoon: 024-3561314 (alleen op donderdagavond van 19.00 – 22.30 uur)
Rabobank: NL64RABO 0152 7981 53

Bestuur

Bestuur@rodekruisnijmegen.nl

PR en Communicatie / Pers

Communicatie@rodekruisnijmegen.nl

Informatie aanvragen hulpverlening

Hulpverleningen@rodekruisnijmegen.nl

Informatie over opleidingen

Opleidingen@rodekruisnijmegen.nl

Informatie over vrijwilligerswerk

Vrijwilligerswerk@rodekruisnijmegen.nl

Vakantieprojecten

Vakantieprojecten@rodekruisnijmegen.nl

Sociaal vervoer

Vervoer@rodekruisnijmegen.nl

Telefooncirkel

Telefooncirkel@rodekruisnijmegen.nl

Sponsoring / Donaties

Bestuur@rodekruisnijmegen.nl